Srpen 2009

Takže hodnoceni SB!

26. srpna 2009 v 20:54
tak tady hodnotim sbečka...
v minulem članku bylo napsane co jaky smajlik znamena.._♥_Delleloret_♥_ -


kiki affik tvuj -

smudlinka°°-new sb takže zatim se drži-

alex-

Sima-obihavala si vic-

Najki-

Etnies-

Mája-

loulie*-

Venda-

Marky-

Gábinka-

kiki -

Inulík a Wendulík-
Mia-

ty sbečka ktere tu nejsou at mi napišou do tohoto članku teda do komentu a ja sem přidam vaše hodnoceni


katulik

Hodnoceni Sbéček...

24. srpna 2009 v 13:53
Takže jsem se rozhodla že se mi musite tady sbečka podepsat do komentu a ja udelam hodnoceni jake jste sbečka jo? takže prosim vas podepište se at to mam pak lehči diky moc...tady dam zatim přibližne jak se bude hodnotit co jaky smajlik bude znamenat..jsi nej sb sem rada že te mam-

často obihaš si super sb-


jsi dobre sb-

nic moc neobihaš sotva sem tam napišeš-

nejsi dobre sb-

popřemyšlim jestli te nesmažu vubec sem nechodiš-

musim te smazat neobihaš nechodiš sem-


snad budeme mit všichni ty dobre hlavne se podepište


katulik

Wauuu sem z5 xD z tabora...xD

9. srpna 2009 v 20:02
ahoooooooooooooooooooooooj totaakkkk ryychle uteklo hej taborby nej nej nej všechno vam napišu pak zitra tedkom jenom pišu že sem se vratila a doufam že si mě žadne sbečko nesmazalo zatim pa

katulik

xDtak jsem přemyšlela.....

7. srpna 2009 v 9:00
Ahoj přemyšlela jsem o tom...že...no ...bude se vam to zdat jako blbost asi........nevim jak to řict......xD.....proste že bych....že bych...že bych...no proste že bych zavedla spatky...komix?jo je to tak přemyšlela jsem o tom že bych sem mohla davat zase nake komixy.........je to asi blbost ale načla jsem komix SILNA TROJKA NEBO ČTYŘKA?.......zatim sem představila postavy ae co dal?....dal sem nic k tomu nepřidala takže co mysliteje to blby napad v tom pokračovat?....jako jenom me to tak napadlo žejo xD....ale nevim skuste mi k tomu neco napsat do komentu protože jako abych pak třeba nedelala komix nikdo by ho nečet.....a pak dokomentu napsal sem tam jo dobre xD nebo tak nebo by ani nic nenapsal proste by to přehližel žejo .........tak prave nevim ma to cenu?nebo ne? proste mi to tu mapište co si o tom myslite je to jenom takovy napad...jo ja vim moc kecam xD však to by už melo byt vše jo a sbečka nezapomnte se tam pod ten minuly članek podepsat jo? tak jo a tenhle članek je PŘEDNASTAVEN kdyby neco xD tak jo to už je asi vše jo ješte xDme napadlo že bych udelala uplne zbrusu novy komix netykalo by se to ani starshine ani star stable....uple jiny xD to mi taky na to napište nezor...nejspiš by se jmenoval o to ješte nevim xD tak napište


katulik

Pottok? je to kun xD přednastaveno

6. srpna 2009 v 9:00
PUVOD A HISTORIE-Pottok je potomkem původních kelstských koníků. Popisuje se obyčejně jako divoký, nebo polodivoký pony, ale to už dnes není pravda. Nyní jsou za jeho chov a vývoj odpovědné oficiální instituce - Národní asociace pro pottoky a Ředitelství hřebčínů. V posledním století se pottok křížil s araby a velšskými pony typu B, takže vzniklo více typů.CHAPAKTERISTIKA-Současný pottok má tři typy: standardní, double a piebald. První a poslední typ měří v kohoutku 114 - 132 cm, kdežto double (dvojitý) má v kohoutku 130 - 147 cm. Tito ponyové nejsou tak ušlechtilí jako jejich sousedé z Landais. Mají rovný profil s charakteristickým mírným vyklenutím mezi očima. Nohy jsou dobré, jemné, kopyta mají pěkný tvar a velmi tvrdou rohovinu. Krk je krátký, hříva a ohon bohaté. Srst je hladká a na nohách je jen malý rous. Plece je strmé a hřbet delší. Zbarvení standardního double pottoka je ryzé, hnědé a tmavohnědé. Strakáči (piebald) nejsou vlastně pravými piebaldy, protože bývají nejen černobílí, jak má správný piebald být, nýbrž také ryzáci, bělouši a vraníci nebo bílí s kaštanovými skvrnami.


POVAHA-Pottok, jakožto horský pony, vyniká úžasnou jistotou a obratností, s níž se pohybuje v neschůdném terénu. Vyznačuje se velmi mírnou povahou.


VYUŽITI-Pašování patřilo k životnímu stylu v Baskicku stejně jako ve vlasti ariežského ponyho ve východních Pyrenejích. Baskičtí pašeráci používali pottoka až do začátku druhé světové války a možná ještě déle jako soumara. Nyní získal pověst spolehlivého ponyho pod sedlo pro děti i do zápřahu. Podobně jako landais se podílel na vzniku francouzského jezdeckého poníka.

Sbečkam

5. srpna 2009 v 8:00
sbečka tohle je přednastaveno prosim nemažte si mě sem na taboře takže jak přijdu tak udelam i vyhodnoceni všech SB ktere je nejlepši atd...a prosim sbčka podepište se pod tento članek je to kontrola sb abych vas pak mohla taky ohodnotit jake jste sb tak ahoji až se vratim vše udelam

Pindos?přednastaveno xD

4. srpna 2009 v 8:00PUVID A HUSTORIE -V Řecku je jen velmi málo oblastí vhodných pro chov koní. Ve starém Řecku se chovalo několik plemen, avšak neúrodná půda, chudá vegetace a nepříznivé podnebí způsobují, že jsou to vesměs zvířata drobná. V době historika Xenofona (430 - 355 př. n. l.) se staří Řekové museli spokojit s nákupem koní ze sousedních krajin, které pak používali k zušlechtění svých domácích chovů. Zlepšovali tak vlastnosti svých původních menších koní dovozem koní východního typu z daleké Fergany (Uzbekistán), přičemž o zvětšení tělesného rámce se snažili křížením s koňmi skytskými.

Popis a charakteristika:

Pindos měří v kohoutku kolem 132 cm. Je to tvrdý a otužilý koník, schopný přežít i při velmi chudé výživě. Hlava je poněkud hrubší. Malé oči jsou zapadlé a budí dojem, že kůň je netečný a tvrdohlavý. Tělo je poměrně ploché, s málo osvaleným krkem, ale kohoutek výrazný. Kůň má vysoko nasazený ocas, záď často hubenou, střechovitou, s malým osvalením bérce. Záď je na pohled slabá, hřbet je dlouhý a pony se zdá "krátký v žebrech". Nohy jsou štíhlé s nevýraznými klouby. Kopyta jsou většinou strmá, někdy těsná, což je typické pro koně ze suchých, horských oblastí. Rohovina je velmi tvrdá, takže nepotřebuje kování. Pindos je velmi ceněn pro svou odolnost, ale má pověst tvrdohlavého koně.


VYUŽITÍ-Dnes se pindos, typický jistým krokem, používá v horách jako soumar, k lehké práci v malých hospodářstvích a v lesnictví, ale může být užitečný i jako jezdecký a tažný pony. Klisny tohoto plemene se často užívají k produkci mul.
přednastaveno

už to umiiim xD

2. srpna 2009 v 20:38
waauuu už to umiiiiiiiiiiiiiim umim přebarvovat tak kuknete

tabor!!!

1. srpna 2009 v 22:04
ahoojj decka xD sem happy zitra se balim na tabor no proste bombovka hej mooocse tešim snad to vyjde a jinak odjiždim tedka třetiho a přijedu devateho takže pokuuud bude ziiitra čas tak vam tu sem dam nake přednastavko xD jo a hlavne SBEEČKA!!!TO SI PŘEČTETE:)


PRO SB!!!

sbečka prosim vas nemažte si me du na tabor:) nebudu tedy obiham pa lidi


katulik